Wiadomości

Zobacz więcej wiadomości
 • Ambasadorowie Kongresów Polskich w 2016 r.

  22 września do grona Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 20 nowych, wybitnych osobistości reprezentujących środowisko naukowe. Do tej pory tytuł Ambasadora Kongresów otrzymało ponad 200 osób.

  Czytaj więcej...

 • Łódź gospodarzem tegorocznej gali Ambasadorów Kongresów Polskich

  22 września w w nowo otwartym postindustrialnym obiekcie - centrum konferencyjno-eventowym EC1 (Elektrociepłownia Łódź) odbędzie się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich. - Dzięki Programowi Ambasadorowie Kongresów Polski współpracujemy z wybitnymi osobistościami ze świata nauki, które pozyskują międzynarodowe kongresy dla naszego kraju - mówi dr Wojciech Fedyk, prezes POT.

  Czytaj więcej...

 • O branding w marketingu i sprzedaży

  Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz Wyższa Szkoła Promocji, Mediów i Show Businessu zapraszają na konferencję naukowo-praktyczną pt. „Branding w marketingu i sprzedaży. 20 lat doświadczeń rozwoju produktów markowych w turystyce biznesowej w Polsce”.

  Czytaj więcej...

 • Święto muzyki w Katowicach

  Katowice będą w październiku 2017 roku gospodarzem jednego z najbardziej prestiżowych europejskich wydarzeń muzycznych – Targów Muzyki Świata WOMEX (World Music Expo). WOMEX należy do ścisłej czołówki imprez o charakterze branżowym, obok MIDEM w Cannes czy Jazz Ahead w Bremie.

  Czytaj więcej...

Poland Meetings Impact

Rekomendowani Organizatorzy

Raport2016 baner

baner krakowska izba

banerek-konv-2

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved