Wiadomości

Zobacz więcej wiadomości
 • Warszawa wśród kandydatów do organizacji Międzynarodowego Kongresu

  Dzięki staraniom EXPO XXI Warszawa, wspieranym przez Warsaw Convention Bureau, Warszawa znalazła się na „short liście” do organizacji największego kongresu Międzynarodowego Towarzystwa Transfuzji Krwi (ISBT International Society of Blood Transfusion) w 2019 roku. Prezentacja wybranych destynacji i ofert oraz ogłoszenie wyników odbędzie się 3 września 2016 roku na tegorocznym kongresie ISBT w Dubaju.

  Czytaj więcej...

 • Spotkanie Convention Bureau Wrocław z branżą

  7 lipca 2016 roku w Hotelu Art we Wrocławiu odbyło się spotkanie przedstawicieli branży przemysłu spotkań. Organizatorem wydarzenia było Convention Bureau – Wrocław. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z rozwojem lokalnego przemysłu spotkań, nowymi atrakcjami turystycznymi Wrocławia oraz ze spektakularnymi wydarzeniami odbywającymi się we Wrocławiu.

  Czytaj więcej...

 • Open Eyes Economy Summit 2016

  Open Eyes Economy Summit 2016 to pierwsza edycja międzynarodowego forum poświęconego Ekonomii Wartości, które odbędzie się w dn. 15-16 listopada 2016 r. w ICE Kraków w Krakowie. Przez 2 dni organizatorzy będą "otwierać oczy" na problemy związane ze sprzężonym rozwojem społecznym i gospodarczym. Na możliwe rozwiązania tych problemów. Na metody współpracy w trójkącie „społeczeństwo – biznes – instytucje”.

  Czytaj więcej...

Poland Meetings Impact

Rekomendowani Organizatorzy

Raport2016 baner

baner krakowska izba

banerek-konv-2

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved