Wiadomości

Zobacz więcej wiadomości
 • Biuro Konferencji i Kongresów Mazurkas dla Światowego Kongresu Politologów IPSA

  23 – 28 lipca 2016 roku odbył się w Poznaniu 24. Międzynarodowy Kongres Politologiczny organizowany przez Internatonal Political Science Association. Był to pierwszy w historii kongres IPSA, który odbywał się w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie miało miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Czytaj więcej...

 • ICE Kraków otrzymało dofinansowanie

  Centrum Kongresowe ICE Kraków otrzymało z funduszy europejskich niemal milion złotych na promocję małopolskiego przemysłu spotkań. Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator obiektu, przeznaczy środki między innymi na udział w międzynarodowych targach branżowych, wizyty studyjne dla zagranicznych przedstawicieli branży MICE, rozwój sieci współpracy lokalnej Kraków Network oraz działania promujące ofertę gospodarczą regionu oraz Centrum Kongresowe.

  Czytaj więcej...

 • Duży kongres medyczny w Krakowie

  Blisko 10 tysięcy specjalistów z całego świata w dziedzinie leczenia oraz pielęgnacji ran spotka się w dniach 9-11 maja 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

  Czytaj więcej...

 • Już wkrótce Baltica Summer Tour!

  BALTICA SUMMER TOUR 2016, będzie kolejną, piątą już edycją Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich w dyscyplinie skoków przez przeszkody - BALTICA EQUESTRIAN TOUR. To sportowe wydarzenie, które z każda kolejną edycją rozrasta się i rozwija, obecnie osiągając status trzytygodniowego tour’u - nie ma sobie równych w Polsce.  

  Czytaj więcej...

Poland Meetings Impact

Rekomendowani Organizatorzy

Raport2016 baner

baner krakowska izba

banerek-konv-2

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved