Wiadomości

Zobacz więcej wiadomości
 • Polska wyżej o trzy pozycje w rankingu ICCA

  2015 rok przyniósł rekordową liczbę, ponad 12 tys. międzynarodowych spotkań stowarzyszeń, o 571 więcej niż w roku 2014. Wśród krajów liderem są nieprzerwanie USA, wśród miast – Berlin, który awansował z czwartego na pierwsze miejsce pobijając zeszłorocznego zwycięzcę – Paryż. Polska z liczbą 193 spotkań zajęła 21. miejsce, awansując o trzy pozycje w porównaniu do roku 2014.

  Czytaj więcej...

 • "Wracamy do Ogrodu" w 2016 r. w Gdańsku

  Gdańska Organizacja Turystyczna włączyła się aktywnie w projekt Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Towarzystwa Nasz Dom, „Wracamy do Ogrodu”. Już 23 maja o godz. 9.30 zbieramy się w placówce rodzinnej „Dom nad Jarem” (Gdańsk, ul. Nad Jarem 31b) aby pomóc w pracach przy utrzymaniu obiektu. Zapraszamy wszystkich chętnych!

  Czytaj więcej...

 • Exprofesso organizatorem ISAGA Summer School 2016 w Krakowie

  Pierwszy raz od 11 lat ISAGA Summer School 2016 odbędzie się w Polsce, w Krakowie, na Uniwersytecie Ekonomicznym, i potrwa od 11 do 17 lipca, a organizatorem wydarzenia został rekomendowany przez Polską Organizację Turystyczną Poland Convention Bureau organizator podróży motywacyjnych – firma Exprofesso.  

  Czytaj więcej...

Rekomendowani Organizatorzy

Raport2016 baner

baner krakowska izba

banerek-konv-2

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved