Wiadomości

Zobacz więcej wiadomości
 • Polska na IBTM 2016

  Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej jak co roku jest organizatorem narodowego stoiska podczas międzynarodowych targów IBTM World w Barcelonie (D80), które odbędą się w dniach  29 listopada- 1 grudnia  2016.

  Czytaj więcej...

 • Polska na targach IMEX America

  W dniach 18 – 20 października br. odbyła się szósta edycja targów IMEX America. Na stoisku narodowym odbyło się ponad 50 zaplanowanych indywidualnych spotkań z osobami zainteresowanymi Polską, jako miejscem na organizację konferencji, kongresów czy podróży motywacyjnych. Poland Convention Bureau POT wystawiło się już po raz piąty.

  Czytaj więcej...

 • 15-lecie Poland Convention Bureau POT

  6 października w nowej przestrzeni dla spotkań - Loft Kredytowa 9 events & conferences w Warszawie odbędzie się piąta jubileuszowa edycji MP Power Awards połączona z 15-leciem działalności Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

  Czytaj więcej...

 • Ambasadorowie Kongresów Polskich w 2016 r.

  22 września do grona Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 20 nowych, wybitnych osobistości reprezentujących środowisko naukowe. Do tej pory tytuł Ambasadora Kongresów otrzymało ponad 200 osób.

  Czytaj więcej...

Poland Meetings Impact

Rekomendowani Organizatorzy

Raport2016 baner

Partnerzy polskiego stoiska D80 IBTM World

3 loga

banerek-konv-2

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved