Wiadomości

Zobacz więcej wiadomości
 • Znamy wartość branży spotkań - Poland Meetings Impact

  Badanie Poland Meetings Impact 2015 zaprezentowało ekonomiczną wartość przemysłu spotkań. Organizacja spotkań i wydarzeń w 2015 to 1 proc. PKB i wkład w gospodarkę na poziomie 26 mld zł. Celem badania realizowanego w ramach projektu „Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę Polski – Poland Meetings Impact 2015” było określenie ekonomicznego znaczenia spotkań i wydarzeń odbywających się na terenie Polski i ukazanie ich wkładu w gospodarkę.

  Czytaj więcej...

 • Kongres Światowego Stowarzyszenia Weterynarii Małych Zwierząt WSAVA odbędzie się w 2020r. w EXPO XXI w Warszawie!

  Dzięki staraniom EXPO XXI Warszawa i wsparciu Warsaw Convention Bureau kolejny duży międzynarodowy kongres, liczący ponad 3000 delegatów z całego świata, odbędzie się w 2020r. w stolicy. Tym razem będzie to najważniejsza, doroczna międzynarodowa konferencja Światowego Stowarzyszenia Weterynarii Małych Zwierząt WSAVA.

  Czytaj więcej...

 • Międzynarodowa konferencja i warsztaty "Turystyka prozdrowotna na obszarach wiejskich"

  Wydarzenie to odbędzie się w dniach 7 i 8  kwietnia 2017 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce, a towarzyszyć będzie IX Międzynarodowym Targom Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL oraz II Międzynarodowym Targom Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY.

  Czytaj więcej...

 • Hampton by Hilton otworzy hotel w Olsztynie

  Olsztyn, Mclean – 10 marca 2017 – Hilton (NYSE: HLT) poinformował o podpisaniu umowy franczyzowej z firmą VHM Hotel Management, spółką córką Satoria Group S.A., na otwarcie Hampton by Hilton Olsztyn. Deweloperem 105-pokojowego hotelu będzie Warmia Investment. Otwarcie zaplanowane jest na początek 2020 roku. Hotel będzie jednym z elementów usytuowanego w centrum miasta kompleksu biurowo-usługowego, w którym zlokalizowane będą także mieszkania.

  Czytaj więcej...

baner kongres

Poland Meetings Impact

Rekomendowani Organizatorzy

Raport2016 baner

banerek-konv-2

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved