Rekomendacje

Carina7

Caria Bauer - IMEX Group, CEO

 

"Pomagając nam w organizacji pierwszej edycji IMEX Challenge w 2010 roku, Poland Convention Bureau spisało się wyśmienicie. To projekt CSR, który planowaliśmy na IMEX i dla całej naszej branży. Współpraca z Poland Convention Bureau umożliwiła nam jego organizację. Było to cudowne przeżycie dla wszystkich zaangażowanych, tym bardziej, że przebudowa ogrodu stanowiła niesamowite doświadczenie dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka. Praca z Poland Convention Bureau przy pierwszej edycji IMEX Challenge w roku 2010 była fantastycznym przeżyciem. To dzięki nim udało się nam zorganizować IMEX Challenge oraz podarować dzieciom z domu dziecka wspaniały ogród."


Jon_Bradshawcropped

Jonathan Brawshaw - Meetings Mindset, właściciel; wcześniej IMEX Business Development Director

 

"Byliśmy na pierwszej edycji IMEX Challenge organizowanej w Polsce w 2010 roku. Było niesamowicie. Oni wiedzą wszystko o CSR. Gorąco polecamy."


Ruud

Ruud Jannsen - The New Objective Collective, właściciel

 

"Polska w sposób aktywny i innowacyjny przekracza granice branży. Obserwowanie tego procesu jest dla mnie fascynujące. Gdy pojawiła się możliwość odwiedzenia Polski i wzięcia udziału w jednym z wydarzeń, zobaczyłem tam zdumiewającą pasję i kreatywność - uważam, że jest to kraj, który wkrótce przyniesie nam jeszcze więcej emocji w branży rozrywkowej i przemyśle spotkań. To naprawdę potrafi poruszyć wyobraźnię. Moim zdaniem tutejsza wydajność i aktywne podejście do biznesu są wprost niezwykłe i można się w nich dopatrywać źródła nowej europejskiej siły. Zatem - dalej Polsko!"


Olivier

Olivier Lépine - Biarritz Tourisme, European Cities Marketing

 

"Chciałem tylko krótko podziękować  za przemiłe przyjęcie - ECM Summer School był wspaniały i to również dzięki Tobie. Wszyscy docenili Wasz profesjonalizm i bardzo miłą gościnę. Pogoda była cudowna, jedzenie wyśmienite, impreza pożegnalna niezapomniana, a dwukrotna obecność Pani Magdaleny Sroki bardzo mile widziana. Wszystkie drobne pamiątki jeszcze długo będą przypominać nam Kraków, a jeśli prezentacje się podobały to możemy uznać, że wizyta w tym pięknym mieście była wielkim sukcesem!"

baner kongres

Poland Meetings Impact

Rekomendowani Organizatorzy

Raport2016 baner

banerek-konv-2

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej © All Rights reserved